Prezenty wielkanocne 2022 – 5 książkowych inspiracji na Zajączka

Brak pomysłu na wielkanocny prezent, a może chęć znalezienia czegoś oryginalnego? Chcąc wybrać wyjątkowy prezent na wielkanoc inspiracji szukać warto w literaturze. W koszyczku Zajączka, obok łakoci, zawsze znajdzie się miejsce na dobrą książkę. Poniżej wymienione tytuły pomogą znaleźć inspiracje na upominki, które wprowadzą całą rodzinę w wiosenną atmosferę. 

Wiosenna atmosfera w książkowym wydaniu – TOP 5 książek na Wielkanoc 2022

Wiosna, czas budzenia się do życia przyrody i nas samych. Aby wejść w ten okres w doskonałym nastroju, warto sięgnąć po jedną z odświeżających książek. Na księgarnianych półkach znajdziemy wiele energetyzujących pozycji, a poniżej wybraliśmy pięć z nich:

– “Diuna” i pozostałe części cyklu Franka Herberta

– “Anomalia” (Hervé Le Tellier)

– “Wiedźmin” (Andrzej Sapkowski) 

– “Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli” (Radek Rak)

– “Nasz ostatni dzień” (Adam Silvera)

Najlepsze książki na Wielkanoc, które pomogą nam przygotować się do świąt 

Chcąc zaskoczyć bliskich kulinarną kreatywnością, nawet jeżeli wcześniej o takową nie byliśmy podejrzewani, warto skorzystać z poradników kulinarnych. Przygotowane przez znane i lubiane postaci z telewizji i internetu przepisy pozwolą nam odmienić tegoroczny stół wielkanocny. Jakie ciasta na Wielkanoc 2022 upiec, aby zadziwić przybyłych gości? Wystarczy sięgnąć po książkę “Ewa Wachowicz. Ciasta”, aby poznać zarówno przepis na okolicznościowe wypieki, jak i te nieco bardziej fantazyjne. Również książka kucharska Tomasza Strzelczyka, popularnego twórcy kanału “Oddasz fartucha”,  pomoże nam w przyrządzeniu zaskakujących i pysznych dań. 

 

Prezenty na Wielkanoc dla dzieci – kolorowanki, książki i inne pomysły

Jaki prezent na Wielkanoc dla dzieci? Oprócz książeczek i słuchowisk dla najmłodszych warto wybrać także kolorowanki. W okresie przed świętami w internetowych księgarniach znajdziemy warianty umożliwiające maluchom pokolorowanie pisanek, obrusów i wielu innych motywów. Niedawno obchodzony Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci i doskonale zgrywa się w czasie z nadchodzącą Wielkanocą. Będzie to świetna okazja do nadrobienia czytelniczych zaległości z naszymi pociechami, a także okazja, aby zrobić prezent na zajączka.

Prezent na wielkanoc np. książki, prezenty na wielkanoc dla dzieci, książki na wielkanoc 

maj 2022
P W Ś C P S N
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Ostatnie wpisy