Prezent na Wielkanoc – co wybrać

Święta wielkanocne zazwyczaj są mniej hucznie obchodzone od Świąt Bożego Narodzenia, a szkoda. Przyjemny, wiosenny czas napawa optymizmem i zachęca do wzięcia głębokiego oddechu. Szykując się na spotkanie z rodziną, warto zastanowić się, jaki prezent na Wielkanoc będzie dobrym pomysłem.

Upominki okolicznościowe

Jeśli masz liczną rodzinę lub stawiacie na dobre gesty, warto zdecydować się na upominki okolicznościowe. W sklepach znajdziesz mnóstwo tematycznych propozycji, które często zaskakują swoją pomysłowością. Możesz postawić na gustowną figurkę w kształcie wielkanocnego królika, piękne wiosenne stroiki z żywymi kwiatami lub własnoręcznie przyrządzony smakołyk, nawiązujący do świąt. Na pewno każdy gest zostanie doceniony!

Książka dla chwili relaksu

Jeśli nie chcesz wybierać upominków tematycznych, warto rozważyć ciekawą książkę. Pomyśl, jaki gatunek literacki lubi osoba obdarowana albo jaki jest jej ulubiony autor. Być może kilka dni świątecznego wolnego będą sprzyjać relaksowi z trafioną lekturą.

Kosmetyki pielęgnacyjne

Święta to dobry czas na zaznanie odrobiny relaksu. Aby w tym pomóc, wybierz aromatyczne sole do kąpieli, maseczkę do twarzy lub jedwabisty balsam do ciała i podaruj je swojej ukochanej osobie. Być może zachęcisz w ten sposób osobę obdarowaną do zorganizowania sobie domowej sesji SPA!

Delikatna biżuteria

Święta wielkanocne są związane z nadchodzącą wiosną i przyrodą budzącą się do życia. Szukając prezentu dla bliskiej osoby, postaw na delikatną, kwiatową biżuterię! Uchwyć piękno wiosny w subtelnym naszyjniku lub kolorowej bransoletce, która będzie przypominała osobie obdarowanej o tych pięknych chwilach.

Pamiątkowy fotoalbum

Jeśli masz sporo zdjęć z osobą, którą chcesz obdarować prezentem, warto wybrać pomysłowy fotoalbum, w którym umieścisz wszystkie wasze pamiątkowe chwile! Zebranie wszystkich zdjęć w jednym miejscu, do których możesz dodać zabawne podpisy i dekoracje, na pewno zostanie docenione, a prezent będzie sprawiać przyjemność przez kolejne lata!

prezent na wielkanoc, prezenty wielkanocne, pomysły na Prezent na wielkanoc (www.taniaksiazka.pl)

maj 2022
P W Ś C P S N
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Ostatnie wpisy